niedziela, 5 czerwca 2011

LaDiva :))

Podobnie jak kilka innych bloggerek, i ja dostałam maila z propozycją współpracy od serwisu LaDiva.pl :) KLIK.


LaDiva to przyjemny, babski portal, poruszający interesujące nas zagadnienia, takie jak zdrowie, rodzina, psychologia, kulinaria, plotka ;)) ... Niedawno uruchomił usługę Bloger, czyli wyjątkowy system oceniania kobiecych blogów w polskim Internecie :) obecnie dostępny wyłącznie dla użytkowników blogowej platformy Google. Zajrzyjcie TUTAJ. Blogi podzielone na kategorie takie jak uroda, zdrowie, bon appetit, plotka, podróżowanie, dom i wnętrza, ślub... i wiele więcej. Od niedawna w dziale Uroda znajdziecie również Na obcasach :))

Zapytacie, o co chodzi? Zasada jest prosta. 

Po tym, jak powiązałam bloga z serwisem LaDiva pod każdą notką pojawił się przycisk, zmieniający formę z "Podoba mi się..." na "Nie podoba mi się..." i odwrotnie zgodnie z Waszą wolą.


To system ocen poszczególnych postów stworzony i zamieszczony tutaj specjalnie dla Was :) Niejako uzupełnienie możliwości komentowania, szybkie wyrażenie opinii. Dla Na obcasach Wasze głosy (oddane poprzez kliknęcie w button "Podoba mi się ten wpis") oznaczają przesunięcie jej wyżej w rankingu, szansę na jej publikację na stronie głównej LaDiva, a tym samym prawdopodobne poszerzenie grona Czytelników bloga i wzrost jego popularności. Owe kliknęcia będą dla mnie jednocześnie informacją zwrotną dotyczącą Waszych preferencji. Zachęcam Was zatem do korzystania z tego narzędzia. Kształtujcie i promujcie Na obcasach razem ze mną :))

11 komentarzy:

 1. Też dostałam propozycję, ale jakoś nie jestem co do tego przekonana w końcu piszę na bloga dla siebie a nie po to żeby robić jakąś "blogową karierę" z drugiej jednak strony wiadomo ze dzięki temu można zyskać nowe czytelniczki, ale i tak sama nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Lady, przez chwilę też się zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że to nic złego :) Nikt mi nie płaci, ja nikomu nie płacę, bloga prowadzę i będę prowadzić wyłącznie dla przyjemności i satysfakcji. A jeśli dzięki takim akcjom będzie go czytało więcej osób... :))

  Katalino, dzięki. Jeśli masz ochotę, skorzystaj z buttonu na stronie LaDivy i dołącz tam też swojego bloga :))

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się zastanawiałam o co chodzi z tymi przyciskami ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Daria, :)

  Tusia, teraz przynajmniej wszystko jasne ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem jak komuś mógłby się nie podobać jakikolwiek Twój wpis :):)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też się zdecydowałam na tą współpracę :) W końcu to nic groźnego a tylko może pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lili, rumienię się! :)

  Greatdee, też tak myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja jakos nie jestem przekonana... bo w sumie do niczego nie jest mi to potrzebne ;P

  OdpowiedzUsuń
 9. Maus, zasadniczo mnie też nie ;) bo pisanie tu jest przyjemnością nawet gdyby miało to czytać góra 10 osób. Ale z drugiej strony - czemu nie? :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...