wtorek, 25 października 2011

Basta ;))

Mój blog po raz kolejny został wyróżniony :) Tym razem przywędrował do mnie TAG Tell me about yourself award. Nagrodę przyznały mi: Sauria80 (KLIK), Katalina (KLIK), Kosodrzewina (KLIK) oraz Kinga (KLIK). Dziękuję! :))


Zasady:
- napisz, kto przyznał Ci nagrodę
- napisz siedem przypadkowych faktów o sobie
- nominuj 15 blogerek

Wiecie, co Wam powiem? Powiem Wam, że nie powiem Wam nic ;)) Siedem faktów o sobie podawałam już TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Basta ;)

Na temat tagowania dużej ilości blogerek też już się wypowiadałam. Co za dużo, to niezdrowo. Nominowanie więcej niż pięciu blogów jest po prostu czasochłonne i męczące. Poza tym tag zbyt szybko zatacza krąg. Do zabawy zapraszam trzy bloggerki: MizzVintage (KLIK), Redhead-Blabber (KLIK) oraz Sonnaille (KLIK). I... basta ;))

6 komentarzy:

 1. bardzo dobry..bunt :) ja bym też musiała odpowiedzieć na tego taga, ale też już tyle pisałam faktów o sobie, że co za dużo to niezdrowo ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie, ale chyba też muszę spasować, bo w tym tagu brałam już udział;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No w sumie masz racje i w 100% sie z Toba zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wyróżnienie. Bardzo mi miło! :) A ja osobiście bardzo lubię czytać takie posty dotyczące samych blogerek i z przyjemnością zrealizuję TAG, tylko pewnie dopiero za jakiś czas. :) Buziaki! :*

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...